Levné stěhování

Chcete přestěhovat byt, firmu, klavír nebo jen pár krabic? S firmou bestMover to zvládnete rychle, levně, spolehlivě a bez starostí. Kromě stěhování nabízíme také vyklízení půdních či sklepních prostor a přepravu věcí po Praze a okolí. Více »

O nás

Jsme velice potěšeni, že jste navštívili tyto stránky.

Vlastní nemilé zkušenosti v oblasti stěhování jiných firem nám daly za pravdu, a proto jsme si v roce 2007 zřídili vlastní firmu, s níž jsou naši zákazníci spokojeni. Po celé České republice máme více než čtyři stovky spokojených zákazníků, které se na nás v případě opětovného stěhování obracejí.

Zvýšení obchodní úspěšnosti na trhu, osobní přístup, rychlost, spolehlivost, šetrný přístup k věcem a v neposlední řadě nízkou cenovou dostupnost jsou našimi hlavními prioritami, které naše služby nabízí. Abychom mohli celou vaši zakázku úspěšně realizovat, snažíme se v průběhu stěhování vybrat pro vás tu nejlepší stěhovací situaci a zajistit vám komfort. Můžeme vám slíbit, že stěhování proběhne v té nejlepší garanci včetně kompletního pojištění vaší služby.

Nabízíme veškeré stěhovací služby včetně doplňkových služeb, jako například balící služba, odvoz objemného odpadu, skartování soukromých dat a mnoha dalších.

Mohlo by vás zajímat...

Aktuality

Nové pracovní příležitosti

Hledáme několik nových kolegů do našeho týmu na pozice dispečera nebo “stěhováka”.

Více o nabídce práce »

Publikováno: 14.01.2019

Slevy pro studenty a ZTP

Nabízíme zajímavé slevy pro zdravotně tělesně postížené a také pro studenty do 26 let.

Více informací v ceníku služeb »

Publikováno: 07.01.2019