Levné stěhování

Chcete přestěhovat byt, firmu, klavír nebo jen pár krabic? S firmou bestMover to zvládnete rychle, levně, spolehlivě a bez starostí. Kromě stěhování nabízíme také vyklízení půdních či sklepních prostor a přepravu věcí po Praze a okolí. Více »

Stěhování firem

Stěhování firem Je pro vás důležité stěhováním co nejméně narušit provoz firmy? Žádný problém. Vaši zaměstnanci v pátek odejdou z práce a už v pondělí ráno mohou v nových prostorách zasednout k zapojenému počítači.

Po prohlídce firmy naším technikem v dostatečném předstihu před stěhováním přivezeme stěhovací krabice, balicí fólie a speciální boxy na počítače. V dohodnutý den pomůžeme zabalit techniku a choulostivé kusy nábytku.

Všechny věci převezeme a instalujeme na nové místo. Dle dohody provedeme demontáž a montáž nábytkových sestav, nebo uchycení regálů a polic ke stěně. Ve spolupráci s vaším IT specialistou pomůžeme rozmístit a zapojit veškerou techniku.

Bez problémů zabalíme a přestěhujeme také váš archiv či knihovnu. Všechny krabice pečlivě označíme, převezeme a všechny materiály utřídíme tak, aby odpovídaly archivním značkám či signaturám.

Stěhování je ve firmě obvykle vhodnou příležitostí k vyřazování zastaralých věcí a třídění archivních materiálů. Zajistíme odvoz odpadu a ve spolupráci se specializovanou firmou také skartaci vašich nepotřebných dokumentů.

Zbavíme vás také nebezpečného odpadu, jako jsou vysloužilé chladničky nebo počítačové monitory. Dodáme potvrzení o ekologické likvidaci i dokumenty pro vyřazení spotřebičů z účetní evidence.

Mohlo by vás zajímat...

Aktuality

Nové pracovní příležitosti

Hledáme několik nových kolegů do našeho týmu na pozice dispečera nebo “stěhováka”.

Více o nabídce práce »

Publikováno: 17.03.2011

Slevy pro studenty a ZTP

Nabízíme zajímavé slevy pro zdravotně tělesně postížené a také pro studenty do 26 let.

Více informací v ceníku služeb »

Publikováno: 02.01.2011