Levné stěhování

Chcete přestěhovat byt, firmu, klavír nebo jen pár krabic? S firmou bestMover to zvládnete rychle, levně, spolehlivě a bez starostí. Kromě stěhování nabízíme také vyklízení půdních či sklepních prostor a přepravu věcí po Praze a okolí. Více »

Stěhování firem

Stěhování firem Je pro vás důležité stěhováním co nejméně narušit provoz firmy? Žádný problém. Vaši zaměstnanci v pátek odejdou z práce a už v pondělí ráno mohou v nových prostorách zasednout k zapojenému počítači.

Po prohlídce firmy naším technikem v dostatečném předstihu před stěhováním přivezeme stěhovací krabice, balicí fólie a speciální boxy na počítače. V dohodnutý den pomůžeme zabalit techniku a choulostivé kusy nábytku.

Všechny věci převezeme a instalujeme na nové místo. Dle dohody provedeme demontáž a montáž nábytkových sestav, nebo uchycení regálů a polic ke stěně. Ve spolupráci s vaším IT specialistou pomůžeme rozmístit a zapojit veškerou techniku.

Bez problémů zabalíme a přestěhujeme také váš archiv či knihovnu. Všechny krabice pečlivě označíme, převezeme a všechny materiály utřídíme tak, aby odpovídaly archivním značkám či signaturám.

Stěhování je ve firmě obvykle vhodnou příležitostí k vyřazování zastaralých věcí a třídění archivních materiálů. Zajistíme odvoz odpadu a ve spolupráci se specializovanou firmou také skartaci vašich nepotřebných dokumentů.

Zbavíme vás také nebezpečného odpadu, jako jsou vysloužilé chladničky nebo počítačové monitory. Dodáme potvrzení o ekologické likvidaci i dokumenty pro vyřazení spotřebičů z účetní evidence.


Naše reference

Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem

Mohlo by vás zajímat...

Aktuality

Nové pracovní příležitosti

Hledáme několik nových kolegů do našeho týmu na pozice dispečera nebo “stěhováka”.

Více o nabídce práce »

Publikováno: 14.01.2019

Slevy pro studenty a ZTP

Nabízíme zajímavé slevy pro zdravotně tělesně postížené a také pro studenty do 26 let.

Více informací v ceníku služeb »

Publikováno: 07.01.2019