Levné stěhování

Chcete přestěhovat byt, firmu, klavír nebo jen pár krabic? S firmou bestMover to zvládnete rychle, levně, spolehlivě a bez starostí. Kromě stěhování nabízíme také vyklízení půdních či sklepních prostor a přepravu věcí po Praze a okolí. Více »

Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí

Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Zaměříme prostory a identifikujeme cenné věci, které je možné prodat. Zajistíme výkup starožitností, zejména nábytku, doplňků, knih, obrazů a uměleckých předmětů.

K domu přistavíme kontejner. Nábytek pro úsporu místa rozbijeme na desky. Ostatní věci uložíme do pytlů.

Zajistíme také nakládku a odvoz odpadu na skládku. V případě vašeho zájmu zajistíme i samotné přistavení kontejneru. Vyklízení provádíme levně a rychle.


Naše reference

Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí Vyklízení půdních a sklepních prostor, likvidace pozůstalostí

Mohlo by vás zajímat...

Aktuality

Nové pracovní příležitosti

Hledáme několik nových kolegů do našeho týmu na pozice dispečera nebo “stěhováka”.

Více o nabídce práce »

Publikováno: 14.01.2019

Slevy pro studenty a ZTP

Nabízíme zajímavé slevy pro zdravotně tělesně postížené a také pro studenty do 26 let.

Více informací v ceníku služeb »

Publikováno: 07.01.2019